«День з поліцейським та рятівником» у Білоусівському ліцеї

У закладах освіти Сокирянської територіальної громади, як і по всій Україні, стартували інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником». Зустрічі, які рятувальники та правоохоронці організовують у рамках цієї акції, надзвичайно цікаві, насичені, водночас корисні та пізнавальні для дітей. Тому працівники Служби порятунку та поліцейські намагаються охопити якомога більше закладів освіти, щоб зустрітись з дітьми та провести для них «День з поліцейським та рятівником».

Зокрема, 14 вересня Дністровський РВ та ДПРЧ 8 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області та правоохоронці відвідали Опорний заклад «Білоусівський ліцей» у Дністровському районі.

Час із дітьми пройшов насичено: рятувальники нагадували підростаючому поколінню правила безпеки, навчали, як діяти у різних ситуаціях, пояснювали, чому важливо дбати про безпеку життєдіяльності. Свої слова вони підтверджували демонстрацією листівок. Рятувальники та школярі обговорювали, що можна зробити, щоб загорання не сталося, як діяти, якщо у житловому будинку (господарській будівлі) вже виникла пожежа тощо. Рятувальники завітали у навчальний заклад, на пожежних автомобілях, вони демонстрували присутнім спецтехніку, комплектацію пожежного авто, дітвора охоче приміряла форму працівників Служби порятунку.

У свою чергу, поліцейські теж розказували дітям правила безпеки та застерігали від небезпек, котрі можуть трапитись, якщо ігнорували ці правила, та демонстрували присутнім спецтехніку, комплектацію пожежного авто, дітвора охоче приміряла форму працівників поліції.