Депутат районної ради забезпечив амбулаторію села Гвіздівці транспортним засобом
IMG-aab6f7da1b8818f6c6a860e68d020249-V

У нас є чимало прикладів, коли громада обирає саме того депутата, який в першу чергу постійно дбає про своє село, ініціює конкретні справи і проекти і втілює задуми в життя. Мабуть, найчастіше ми розповідаємо про добрі і такі необхідні вчинки Олексія Сергійовича Бойка. Його рідні Гвіздівці, дійсно, майже одностайно підтримали молодого керівника під час виборів, а сьогодні в один голос заявляють, що такого активного депутата від села ще не було.

Олексій Сергійович працює над проблемами благоустрою рідного села, дбає про порядок в населеному пункті, постійно допомагає розвивати культурні і історичні традиції, активний учасник всіх масових заходів і спонсор добрих справ.

Наразі, у складні часи реформування не залишається поза увагою і  питання подальшого надання допомоги хворим в зв’язку з впровадженням медичної реформи первинної ланки медицини. Сфера охорони здоров’я, що включає в себе надання якісних і доступних медичних послуг населенню є пріоритетною у діяльності районної влади. Робота сімейного лікаря передбачає надання медичної допомоги як в амбулаторіях загальної практики, так і вдома у пацієнта. Черговою доброю справою від депутатського корпусу, зокрема, депутата районної ради та жителя села Гвіздівці Олексія Бойка стало придбання скутера для використання виключно в робочих цілях всіх соціальних служб населеного пункту.

За словами фахівців,  даний вид транспорту поліпшить умови праці та дасть можливість швидше дістатися до хворого задля вчасного та якісного надання послуг у повному об’ємі.