Депутат Сокирянської райради Ігор Нажига відверто брехав губернатору Буковини

Чесність для цивілізованого суспільства це одна з найважливіших чеснот. Недаремно кажуть: «в обманщика має бути гарна пам’ять». Це означає, що він повинен пам’ятати, що і кому сказав, і постійно приховувати правду. А це породжує страх і відчужує від людей. Обманювати – означає боятися. Однак не боїться обманювати навіть у присутності героїв АТО та губернатора краю нещодавно обраний депутат Сокирянської районної ради І. Нажига.

Днями в мережі інтернет з’явилось відео зустрічі воїнів АТО з головою Чернівецької обласної державної адміністрації, до яких підмазався  обранець від села Ломачинці. Під час ділової розмови з губернатором пан Нажига, висловлюючи, ніби, думку більшості жителів Сокирянщини пропонував призначити головою РДА свого кандидата. Однак у листі з проханням підписались лише 14 депутатів райради з 34 та очільники лише двох територіальних громад.

Більше того, депутат Нажига у розмові з губернатором дозволив собі його обманювати. – Ніби у одному з останніх ефірів місцевої ФМ станції голова Сокирянської райради Василь Козак розповідав що він, Нажига, ухиляється від мобілізації та, маючи більше 20 гектарів саду, не оформив жодного працюючого.

Інший учасник зустрічі заявив,  що СОК – ФМ розповіло жителям району, ніби після участі у роботі останньої сесії Сокирянської районної ради на учасників АТО, відповідно до розпорядження губернатора краю,  заведено кримінальні справи, та ведеться переслідування.

Прикро,  що чоловіки на офіційному рівні дозволяють собі озвучувати відверто неправдиву інформацію.

Не з брехні, на нашу думку, потрібно починати свою депутатську діяльність пан Нажига, а реальних справ. Чи ні?