Депутати Чернівецької обласної ради підтримали ініціативу Василя Козака про продовження фінансування розвитку об’єктів соціальної Сокирянщини
86582

27 березня, під головуванням керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна відбулось пленарне засідання 30-ї сесії Чернівецької обласної ради VII скликання. Так, на вимогу депутатів Чернівецька обласна державна адміністрація внесла на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік».

Перед початком пленарного засідання голова Сокирянської районної ради Василь Козак звернувся до обласних депутатів з проханням включити до порядку денного питання продовження фінансування розвитку інфраструктури та соціальної сфери. Адже третій місяць перехідні кошти, виділені ПАТ «Укргідроенерго» на розвиток інфраструктури Сокирянського району ще у 2018 році, лежать на рахунках Чернівецької обласної державної адміністрації.

За словами Василя Козака, чиновники ОДА навмисно виконують замовлення народного депутата Максима Бурбака, який бажає знищити Сокирянський район.

Каменем спотикання цього разу стало виготовлення новітньої схеми планування територій Сокирянщини та генеральних планів чотирьох населених пунктів Придністров’я – Ломачинців, Ожевого, Василівки, Волошкового. Замовником цих робіт виступила Сокирянська районна рада. Це, в свою чергу, викликало супротив нардепа.

Варто зазначити, що вартість усіх замовлених робіт складає  1 млн. 534 тис. грн., в той час,  як у 2017 році Новодінстровська міська рада планувала розробити лише генеральні плани 4 сіл Сокирянського району, які мали ввійти до складу  ОТГ за 2 млн. грн.

Значною більшістю голосів депутати Чернівецької обласної ради підтримали пропозицію голови Чернівецької  обласної ради.

Також учасники пленарного засідання крайового парламенту затвердили Комплексну програму з охорони навколишнього середовища «Екологія» у Чернівецькій області на 2019-2021 роки та внесли зміни до обласної Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2019-2021 роки, Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернівецької області на 2016-2020 роки, Комплексної програми молодіжної політики у Чернівецькій області на 2016-2020 роки та Комплексної програми «Власний дім» на 2016-2020 роки.