Депутати Новодністровської міськради під тиском громади припинили об’єднання навчальних закладів міста

30 жовтня сесійне засідання Новодністровської міської ради пройшло за присутності батьків школярів міста, які вимагали не допустити переміщення учнів навчальних закладів в одне приміщення на період опалювального сезону. Також в роботі сесії взяв участь Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

Активісти запропонували депутатам відмінити розпорядження міського голови „Про здійснення дієвих заходів та недопущення зриву опалювального процесу 2014/2015 рр.“, крім того,  зобов’язати розпорядників коштів вжити заходів щодо зменшення споживання електричної та теплової енергії без порушення відповідного теплового режиму у приміщеннях, жорстко контролювати витрати бюджетних коштів на утримання установ та  рекомендували міському голові звільнити з посади начальника відділу гуманітарної політики. Тож за результатами поіменного голосування депутати одноголосно прийняли пропозиції батьків школярів.

Незважаючи на велике протистояння на початку засідання, депутати пропрацювали до пообідньої пори і прийняли відповідні рішення за порядком денним. Одне з яких – звернення від депутатського корпусу до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Міністра інфраструктури України Максима Бурбака про збільшення лімітів використання газу для міста Новодністровськ. Відтак в сесійній залі вручили його адресату в руки.

Поки тривало засідання сесії, городяни добились включення опалення в загальноосвітній школі та примусили написати  заяву з проханням звільнити за власним бажанням начальника відділу гуманітарної політики міста енергетиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 31 = 34