Депутати Ожівської сільської ради скасували рішення серпневої сесії про об’єднання з Новодністровськом

Вчора, 17 листопада,  відбулась чергова сесія Ожівської сільської ради, якій передувало засідання постійної комісії. Сільські депутати розглянули  ряд земельних питань, виділили додаткові кошти з сільського кошторису на придбання інвентарю для дитячого садочка та загальноосвітньої школи, внесли зміни до місцевого бюджету та відмовились від об’єднання з навколишніми селами і містом Новодністровськ у одну громаду.

Ініціатором різкого повороту перспектив розвитку села стали місцеві жителі, які з відповідною письмовою заявою звернулись до депутатів. Свої підписи під клопотанням поставили кілька сотень ожівчан. Озвучила текст заяви місцевих жителів сільський голова Раїса Шевчук.

Зважаючи на важливість, рішення, що розглядалось, Раїса Миколаївна попросила всіх депутатів висловити свою думку з  цього приводу.

Важливо, що Центральна виборча комісія у своїй постанові ще раз вказала, що для об ‘єднання Новодністровську з навколишніми селами необхідно змінити адміністративні межі як міста обласного значення, так і Сокирянського району, простіше кажучи, Верховна Рада України має приєднати Новодністровськ до Сокирянського району.

Тож після тривалих дебатів, зважаючи на те, що Центральна виборча комісія відмовила у призначенні виборів Новодністровської ОТГ через відсутність правових підстав: 10 з 12 депутатів Ожівської сільської ради проголосували «за» визнання таким, що втратило чинність,  рішення цієї ж ради від 25 серпня нинішнього року про добровільне об’єднання у Новодністровську ОТГ.