Депутати райради оперативно вирішують актуальні проблеми: розпочала роботу 18-та сесія

Сьогодні в залі засідань Сокирянської районної ради розпочалася 18-та сесія районних обранців VІІ скликання. Передувала засіданню робота депутатів у постійних комісіях ради.

Відтак на засіданні планують заслухати звіт про виконання комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у цьому році. Розглядатимуть також основні аспекти такої ж програми на 2020 рік. Крім того сесія вивчатиме питання про призначення на посади керівників окремих установ району.

Зосередять свою увагу депутати також на питаннях медичної галузі району. Зокрема планують затвердити комплексну програму підтримки розвитку вторинної медичної допомоги в краї. Обговорюватимуть створення відділення гемодіалізу КНП «Сокирянська районна лікарня».

Що стосується освітньої галузі, то тут народних обранців також чекатиме декілька важливих питань. В основному вони стосуються створення опорних навчальних закладів та забезпечення доступності дошкільної освіти.

Також на розгляд обранців – план роботи Сокирянської районної ради на 2020 рік. Основними ж залишаються питання, що стосуються бюджету. Тож депутати обговорюватимуть виконання райбюджету за 9 місяців цього року, вноситимуть зміни, та обговорюватимуть доходи та видатки на майбутній рік. Загалом на порядку денному більше 20-ти питань, тож робота обранців «кипить».

Детальніше з матеріалами, які розглянуть та проголосують депутати ми познайомимо вас у наших наступних публікаціях.