Депутати Сокирянської районної ради одноголосно підтримали пропозицію Василя Козака про створення Новодністровського об’єднаного району (ВІДЕО)
20190607_102652

Днями проект удосконалення адміністративно-територіального устрою базового та районів Чернівецької області проаналізували і на сесії Сокирянської районної ради. Звертаючись до присутніх голова райради Василь Козак зазначив, що обранцям органів місцевого самоврядування Новодністровська і Сокирянщини необхідно консолідувати зусилля та відстояти можливість створення укрупненого району з центром у місті обласного значення. Саме запропонована модель, за його словами, надасть можливість соціально-економічного розвитку цих територій. Розміщення потужних підприємств, енергетичної, будівельної та аграрної галузей сприятиме розбудові інфраструктури.

Втім, нинішній нардеп Максим Бурбак свідомо, за словами Василя Козака, тривалий час протидіє продовженню децентралізації на Сокирянщині, лобіюючи свої власні  бізнес-інтереси та  імітуючи турботу про місцевих жителів. Він і його оточення дестабілізують ситуацію та умисно протиставляють Новодністровськ – району. В той час, як і сокирянці,  і новодністровці не мають  що ділити.

Відтак депутати районної ради  рекомендували Сокирянській РДА запропонувати міжвідомчій робочій групі з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою Чернівецької області переглянути межі об’єднаних районів краю та утворити Новодністровський район та звернулись до Президента України Володимира Зеленського з відповідним проханням.