Депутати Сокирянської районної ради продовжують працювати на благо громади
IMG_8152

Відбулася 23-та позачергова сесія Сокирянської районної ради VII скликання. У доробку народних обранців – знову низка важливих та нагальних рішень.  На пленарне засідання з’явилися 23 депутатів.

Першочергово присутні заслухали актуальну інформацію директора КНП «Сокирянська районна лікарня» Олександра Андрійчука щодо поширення коронавірусної інфекції на теренах Сокирянщини. Також Олександр Петрович розповів про загальну ситуацію та  стан справ у лікувальній установі. Зокрема, було повідомлено про можливість доступної діагностики COVID-19 за допомогою сучасного ІФА-аналізатора, а також про хід ремонтних робіт у приймальному відділенні лікувального закладу та встановлення системи очистки води у майбутньому відділенні гемодіалізу.

Першим питанням порядку денного розглянули внесення змін до районного бюджету. За повідомленням заступника начальника фінансового управління РДА Мілени Колосарьової, у міжсесійний період районний кошторис додатково отримав  освітню субвенцію в сумі 1 млн. 326 тисяч гривень на заробітну плату у зв’язку з підвищенням рівня «мінімалки» у вересні. Також 6600 гривень субвенції  –   на проведення місцевих виборів, зокрема,  на виготовлення списків виборців та запрошень на голосування.

Сокирянській районній лікарні на централізовані заходи з надання медичної допомоги хворим на цукровий та нецукровий діабети направлено 428 тисяч гривень.

У декількох сільських радах району виникли заборгованості по заробітній платі працівникам. Відтак було ухвалене рішення направити цим виконавчим органам по 60 тисяч гривень на погашення існуючого боргу.

Під час роботи сесії депутати внесли зміни до списку присяжних Сокирянського районного суду. Також, розглянувши клопотання Парафії на честь Святих Архангелів Михаїла і Гавриїла Чернівецько-Буковинської єпархії Української православної церкви, обранці затвердили проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки. Мова йде про землю,  на якій побудований скит св.вмч. Пантелеймона та трапезну в урочищі «Вишневе» села Ломачинці.

На розгляді у депутатів також було питання про безоплатну передачу окремого майна спільної власності територіальних громад району. Зокрема, приміщення колишньої стоматології, за рішенням сесії було передано двом учасникам антитерористичної операції для облаштуванням там власного житла.

Також на порядку денному були питання про обрання заступника голови Сокирянської районної ради та присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянського району». Про це читайте детальніше у наших наступних публікаціях.