Депутати Сокирянської районної ради проголосували проти скорочення видатків на утримання об’єктів соціальної сфери району

У п’ятницю, 23 січня, за головування керівника Сокирянської районної ради Василя Васильовича Козака відбулася 20,  позачергова сесія Сокирянської районної ради VI скликання. Передувало пленарному засіданню спільне засідання постійних комісій райради.

На порядок денний виносилося 32 питання. Окрім Програми економічного і соціального розвитку Сокирянського району на 2015 рік та Програми розвитку малого та середнього підприємництва Сокирянського району на 2015-2016 роки місцеві парламентарі  заслухали звіти про виконання окремих районних програм у 2014 році, затвердили ряд питань у сфері земельних відносин та кадрової політики. Основне та першочергове питання, яке ставилося на розгляд депутатів,  – районний бюджет на 2015 рік.

Детально поінформувала присутніх   про зміни в Податковому і Бюджетному кодексах України, відповідно до яких розроблений проект районного бюджету на 2015 рік, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Дмитрівна Чорна:

 

Особливо активно обговорювали обранці передачу дошкільних навчальних закладів на фінансування з районного бюджету, адже частина сільських голів висловили бажання залишити садочки на утриманні місцевих бюджетів у перехідний період.  Своє бачення районного кошторису озвучив і голова Сокирянської районної ради Василь Васильович Козак.

Відтак, депутати більшістю голосів підтримали пропозицію голови Сокирянської районної ради Василя Васильовича Козака та внесли зміни до  окремих пунктів проекту  видатків головного кошторису району. Відповідно до рішення районної ради  два  дошкільних навчальних заклади  райцентру, за погодженням з Сокирянською міською радою, передано на утримання  районного бюджету, а от  8  територіальних громад району отримуватимуть часткову дотацію, впродовж року, на фінансування своїх дошкільних дитячих закладів.  Крім того, депутати відмовились скорочувати видатки на освіту,  медицину та культурну галузі  Сокирянщини.

Після обговорення проекту доходної та видаткової частин бюджету депутати ухвалили районний бюджет 2015 року, який складає 166 млн. 392,2 тисяч гривень.

В роботі сесії взяли участь в.о. голови Сокирянської райдержадміністрації Богдан Банчук, заступники голови РДА , керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

71 + = 80