Депутати Сокирянської районної ради звернулись до Президента України
20190611_104702

На нещодавній позачерговій сесії Сокирянської районної ради депутати одноголосно затвердили текст звернення до новообраного Президента Володимира Зеленського.

У тексті листа, зокрема, зазначається, що у перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку , затвердженого розпорядженням Кабінет Міністрів України від 15 травня нинішнього року на Сокирянський район планується виділити лише 1 млн. 317 тис. грн. на одну інвестиційну програму щодо реконструкції парку відпочинку в райцентрі.

Втім,  існує безліч проблем і у інших населених пунктах району, зокрема, водопостачання придністровських сіл, утримання автошляхів, ремонти закладів освіти, охорони здоров’я.

На думку депутатів районної ради, останні кілька років державна допомога в соціально-економічному розвитку розподіляється  залежно від уподобань та особистих інтересів народного депутата Максима Бурбака. Державна підтримка надходить лише до лояльних до нардепа громад, а роботи виконуються в більшості випадків підприємствами, які пов’язують з його бізнесом.

То ж  депутати Сокирянської районної ради розраховують на розуміння і підтримку Президента України  та просять сприяти справедливому вирішенню існуючих проблем соціально-економічного розвитку окремих територій. Вибірковість і власний розсуд Бурбака уже розділили і район, і пересварили громадян. І це не є державницька позиція патріота.