Депутати Сокирянської райради додатково направили на зарплату бюджетникам 1млн 220 тис. грн..
IMG_0979

Завдяки значному  перевиконанню районного бюджету за 10 місяців нинішнього року на 8-й позачерговій сесії депутати Сокирянської районної ради  змогли вчергове додатково збільшити видаткову та дохідну частини  районного кошторису  на 2 млн. грн.. Більшість цих коштів направлено на виплату заробітної плати бюджетникам району та забезпечення роботи установ Сокирянщини у осінньо-зимовий період. Представила проект змін начальник фінансового управління Сокирянської РДА Ольга Чорна, та зауважила, що ситуація з оплатою праці працівників галузей освіти, культури та медицини Сокирянщини залишається критичною.

Відтак збільшено  асигнування відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на суму 392 тис. грн., у тому числі на заробітну плату з нарахуванням РЦТДЮ – 100 тис. гривень, на енергоносії – 50 тис. гривень, придбання новорічних подарунків для дітей та учнів – 80 тис. гривень, а також на проведення робіт по забезпеченню водою приміщення Вітрянського НВК – 55 тис.  гривень, на капітальний ремонт покрівлі Романковецької гімназії – 107 тис.  гривень.

Відділу культури райдержадміністрації додатково направлено 602 тис. гривень, у тому числі на заробітну плату з нарахуванням підвідомчих установ – 400 тис. гривень, а для відновлення даху Селищанського будинку культури – 202 тис.грн.

Районному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів додатково направлено  100 тис. гривен, у тому числі на оплату праці з нарахуванням – 50 тис. гривень, на розрахунки за енергоносії – 50 тис. гривень.

Також збільшено асигнування  Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у сумі 350 тис. гривень, у тому числі на заробітну плату з нарахуванням 300 тис. гривень, на енергоносії – 50  тис. гривень.

На потреби Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи депутати надали 150  тис. гривень, у тому числі на заробітну плату з нарахуванням 100 тис. гривень, на енергоносії – 50 тис. гривень.