Державне підприємство «Сокирянське лісове господарство» в червні місяці не планує зменшувати обсяги виробництва продукції

Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко та заступник голови  райдержадміністрації Петро Бескупський побували в  Державному підприємстві «Сокирянське лісове господарство» та ознайомилися з його діяльністю.

Господарська діяльність підприємства спрямована на вирощування високопродуктивних насаджень, одержання деревини для народного господарства, охорону лісу від пожеж, шкідників і хвороб, проведення інших заходів в цілях раціонального використання і відтворення лісових ресурсів. Основним видом продукції є деревина вздовж розпилена.

Перший заступник голови райдержадміністрації обговорив з керівником господарства обсяги виробленої та реалізованої продукції, а також виконання поставлених планових показників Як зазначалося, підприємство має проблеми із збутом дров’яної деревини  та м’яких порід, в зв’язку з призупиненням співпраці фірмами EGGER ROVFNIA S.R.L. та CONFANA INDUSTRIESS.R.L, що впливає на обсягти реалізації продукції підприємства. Однак зменшувати обсяги виробництва продукції в червні місяці не буде і планує її виробництво близько 0, 02 тисячі метрів кубічних.  Окрім того, господарством і надалі проводиться значна лісокультурна кампанія. Слід зазначити, що «Сокирянський лісгосп» першим на Буковині завершило лісокультурну роботу та здійснило лісовідтворення на площі більше, ніж 90 га. Із загального обсягу лісовідтворення лісові культури створено на 66,5 га державного лісового фонду (планове завдання – 60 га), у тому числі на 5,1 га нелісових земель посаджено нові ліси. Під природне поновлення лісу залишено 24,5 га. Керівництво та колектив підприємства не стоїть осторонь благодійних справ. Так, вже близько 20 родин учасників антитерористичної операції отримали допомогу у вигляді дров.

Відтак, керівники району оглянули цех з переробки деревини та побували в музеї лісу, створеному на базі підприємства. На завершення йшла мова про вирішення питання пошуку шляхів збуту продукції господарства, яка за своєю якістю є конкурентоспроможною  і не поступається продукції інших лісгоспів області.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

38 + = 48