Держави славна назва-Україна

Буковинський ліцей відкрив патріотичний проєкт, присвячений 30-річчю Незалежності України «Держави славна назва-Україна»

Урок національної гордості «Любіть Україну!» провела педагог-організатор Стоян А.А. в 11 класах з метою формування в учнів патріотичних почуттів через усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, українського народу та сприяння активній участі у процесах становлення України як єдиної нації, уміння проводити аналогії з власним поглядом на сучасний світ і місце в ньому людини.

Новітній історії Україні виповнилося 30 років. Це молодий вік, але ми маємо багатовіковий літопис, переданий від діда до батька, від батька до сина. Українська жага до волі та незалежності пройшла скрізь віки і створила той фундамент, на якому ми міцно стоїмо. Кожен з нас отримав свободу, яка є нашою спадщиною та здобутком.

На уроці ліцеїсти згадали тридцять ключових здобутків. А разом – 30 років незалежності й одна мрія на наступні роки.

Ліцеїсти стверджували: «Ми – майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками підносімо її культуру, своїми досягненнями славімо її. Будьмо гідними своїх предків, любімо рідну землю так, як заповідав великий Тарас, бережімо волю і незалежність України, поважаймо свій народ і його мелодійну мову. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими».

Молоде покоління з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу. Високоосвічені люди – найцінніший скарб кожної країни.