Діткам Сокирянщини, які досягли шкільного віку необхідно приступити до навчання 1 вересня
shkolyari

З метою перевірки стану готовності дітей, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, до початку нового навчального року працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації побували в селах Гвіздівці, Олексіївка та Новоолексіївка. Було відвідано 12 сімей, в яких обстежено умови проживання та виховання дітей. Особливу увагу звернуто на готовність школярів до початку нового навчального року, наявність необхідного одягу та шкільного приладдя. В ході розмови з батьками їх попереджено про необхідність неухильного виконання своїх обов’язків по вихованню дітей, в тому числі і щодо охоплення навчанням.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА.

Окрім того, задля перевірки дотримання вимог чинного законодавства щодо продажу алкогольних та тютюнових напоїв особам до 18 років, а також праці неповнолітніх фахівці служби у справах дітей відвідали заклади громадського харчування та магазини вказаних сіл. Порушень норм закону не виявлено, однак власників закладів поінформовано про передбачену відповідальність.

Обговорюючи результати рейду, на нараді при керівнику апарату райдержадміністрації Аллі Серебрянській наголошено, що в зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, аби своєчасно надати відповідну допомогу. Профілактичні заходи будуть проведені у всіх населених пунктах району.