Діток із Банчен свято вітало на берегах Дністра

На Сокирянщині ніколи не оминають увагою  наших «особливих» друзів, які щороку, влітку, завдяки районній владі та старанням отця Михайла Жара, відпочивають на сонячних барвистих берегах Дністра, в урочищі «Вишнева». Тут оздоровлюються діти, у яких великі проблеми зі здоров’ям. Тому у День, можна сказати, їх професійного свята, організатори дійства  разом із районною владою влаштували розваги і для постійних гостей нашого краю.

Неможливо передати словами той захват та захоплення, які полонили підопічних Банченського монастиря. Для дитячого щастя потрібно зовсім мало – гарна природа, цікаві заходи та постійна увага і підтримка дорослих. Дітки, які з тих чи інших причин залишилися без батьків, мають серйозні проблеми зі здоров’ям не повинні ніколи відчувати себе непотрібними, чи не такими, як всі інші. Тож на їх задоволення, радість та гарний настрій направлені добрі справи їх опікунів та Божа ласка.

Всі старалися позбавити особливих дітлахів важкого тягаря, який на їх плечі поклала доля та хоч на певний час занурити, тих, до кого життя не надто ласкаве, але підтримують Бог та добрі люди, у атмосферу добра, братерства, щирості та безтурботного дитинства.