Для першачків Сокирянської громади створено необхідні умови для навчання
парти

«Діти – наш пріоритет, тому необхідно залучати всі максимально можливі джерела фінансування для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти громади» – на цьому неодноразово наголошує Сокирянський міський голова Василь Козак.

Цьогоріч двері перших класів початкової школи громади радісно відкрили 386 учнів. Тож для того, аби забезпечити якісну, сучасну та доступну загальну середню освіту «Нова українська школа» для 24-х перших класів, за рахунок субвенції з державного бюджету та часткового співфінансування із місцевої скарбниці, придбано одномісні парти, багатофункціональні пристрої, телевізори Smart TV, ноутбуки та дидактичні матеріали.

Загальний обсяг видатків на закупівлю засобів навчання та обладнання для кабінетів початкової школи громади склав більше одного мільйона гривень, з яких 470 тис. грн. направлено із місцевого бюджету.

Також в поточному році покращено матеріально-технічну базу закладів дошкільної освіти у селах Гвіздівці, Василівка та Коболчин, закладі дошкілля «Барвінок», що в місті Сокиряни. Зокрема, придбано обладнання для харчоблоків цих освітніх установ, бойлери та побутову техніку.