«Дністровська ГАЕС» – володар відкритого кубку м.Новодністровськ з футзалу!

За сприяння Новодністровської міської ради, ГСО «Новодністровська міська федерація футболу», фізичної особи – підприємця Маслюка Дениса В’ячеславовича, який свою підприємницьку діяльність здійснює з метою надання громадянам можливості працевлаштування за кордоном під відомим, власним брендом – «Віза Центр», в період з 15 по 29 квітня 2018 року відбувся відкритий Кубок м.Новодністровськ з футзалу.

Як повідомлялося раніше, згоду на участь у Кубку надали 12 команд. Ігри стартували з 1/8 фіналу та проводились за олімпійською системою розіграшу змагань.

До 1/4 фіналу автоматично потрапили 4 команди, які посіли найвищі місця в чемпіонаті міста Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр», зокрема: «Кристал» с.Кормань, «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ, ФК «Грубна» та «Віза Центр» с.Білоусівка. До них  за результатами ігор 1/8 фіналу, приєднались футзальні колективи  «Ожеве», «Коболчин», «Нова Ушиця» та  новодністровська «Ласка». В напружених матчах чвертьфіналу визначились півфіналісти, які в подальшому і розіграли історичний, перший Кубок м.Новодністровськ з футзалу.

29 квітня відбулись півфінальні ігри та фінал відкритого Кубку.
Якщо півфінали виявились досить спокійними, в яких «Дністровська ГАЕС» перемогла ФК «Ожеве» з рахунком 6:3, а футзальний колектив «Віза Центр» с.Білоусівка здобув перемогу в матчі проти ФК «Нова Ушиця» 12:6,  фінальна зустріч виявилась непередбачуваною, драматичною та досить скандальною.

Напруга не спадала протягом всього фіналу, який став окрасою даних змагань. «Дністровська ГАЕС» та «Віза Центр» проявили непохитну стійкість, гарну комбінаційну гру і не бажали поступатися одна одній. Емоції вирували не тільки на футзальному паркеті, а й поза ним. І лише пенальті, пробитий на останній хвилині матчу, поставив переможну крапку в цій видовищній грі. З рахунком 4:3 футзальна команда «Дністровська ГАЕС» (капітан Олександр Бурлака, тренер Василь Шевчук, представник Дмитро Клімов) отримала довгоочікувану перемогу та заслужено здобула Кубок м.Новодністровськ з футзалу!

Р.S. Рішенням Комітету по проведенню змагань від 04.05.2018 року, Римлянського Олександра, представника та гравця футзальної команди «Віза Центр» с.Білоусівка, за неспортивну поведінку під час фінального матчу відкритого кубка м.Новодністровськ з футзалу дискваліфіковано на 2 матчі наступного чемпіонату (кубка) м.Новодністровськ з футзалу.