До Сокирянської виправної колонії завітали гості з США

13 липня 2014 року Сокирянську виправну колонію відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області(№ 67)  для проведення заходів духовно-просвітницького характеру відвідали представники Об’єднання Церков Євангельських Християн Баптистів, які є громадянами США Кальвін Льонг, Кетрін Льонг та Сергій Морар.

Заплановані заходи духовно-просвітницького характеру із засудженими установи гості із сполучених штатів Америки проводили в  молитовному будинку на території установи. Під час перебування в установі іноземці ознайомились з умовами для здійснення духовно-просвітницької роботи серед засуджених, комунально-побутовими умовами та медичним забезпеченням осіб, які знаходяться у колонії. Всього в даних заходах прийняли участь 70 засуджених і виключно на добровільній основі.

Як розповів начальник Сокирянської виправної колонії полковник внутрішньої служби Геннадій Мартинюк: «Гості із сполучених штатів Америки в установі вже не перший раз, так як співпраця з цими людьми налагоджена вже давно. Подібні заходи дають можливість засудженим розширити світогляд поспілкувавшись з людьми, які проживають на іншому континенті, що в свою чергу позитивної діє на процес ресоціалізації осіб, які утримуються під вартою».

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

49 + = 55