До уваги жителів Сокирянщини! Сьогодні зафіксовано першу у 2021 році одночасну масову госпіталізацію інфекційних хворих
ковід

17 березня, медиками Сокирянської лікарні зафіксовано перше значне зростання госпіталізації хворих з підозрою на коронавірус. Так, за останню добу до стаціонарних відділень комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» госпіталізовано 14 осіб. З них 10 людей – жителі Сокирянщини, 4 хворих – з міста Новодністровськ. Загалом в стаціонарних відділеннях перебуває 52 пацієнтів, з яких 47 осіб потребують дотації кисню, 8 людей у вкрай важкому стані.

Як зауважують медики, всі громадяни, яких госпіталізують, перебувають у досить складному стані та мають двосторонню пневмонію з ураженням легень на рівні не менше 30%.

Також, зростає кількість хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, які лікуються амбулаторно. Станом на 17 березня їх кількість складає 72 людини. Наразі, найбільше пацієнтів, які лікуються вдома, в місті Сокиряни – 28 осіб, 15 – у Вашківцях, 9 – у селі Коболчин, 7 – у Романківцях, 4 – в селі Михалкове, 2 – у Волошкові, по 1 людині в селах Селище та Кулішівка, 3 – в Сербичанах, 2 – в Білоусівці.

Шановні жителі Сокирянської громади, будьте свідомими та відповідальними! Дотримуйтесь карантинних обмежень, уникайте місць масового скупчення людей, не відвідуйте без нагальної потреби громадських місць. Використовуйте засоби персонального захисту, антисептики та дотримуйтесь соціальної дистанції.