Долучайтеся до ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!»
p_314788_1_slidertop2

У всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області.

Акція відбуватиметься тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн.

Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 281 39987 грн., завдяки яким закуплено i передано Дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики i лікування зору.

Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно — важливого благодійного проекту. Свою допомогу ви можете залишити у скриньках пожертв у всіх навчальних закладах нашого району та міста Сокиряни або перерахувати на банківський рахунок, який можна знайти на сайті https://sercedoserca.com.ua/pochujte-vsi-z-2-po-22-kvitnya/