Донори Сокирянщини долучилися до марафону «Бумеранг добра»

Майже 80 донорів та близько 40 літрів донорської крові – ось результати обласного марафону із здачі крові #Бумеранг_добра у Сокирянському районі. Ініційований керівником волонтерського антивірусного штабу Володимиром Дорошем, марафон стартував на Сокирянщині і зібрав насправді небайдужих, сильних духом людей, що сонячного ранку прийшли до районної лікарні та здали кров.

Задля хорошої справи кількагодинну чергу до кровоздачі подолали працівники районного відділення поліції, ДП «Сокирянський лісгосп», районного військового комісаріату, працівники освітньої галузі краю, представники прикордонного загону, РС ДСНС, Сокирянського ВПУ,  районної державної адміністрації та ще чимало свідомих жителів Сокирянщини.

У спеціальних холодильниках донорська кров доставлена до КНП «Чернівецький обласний центр служби крові», де буде перероблена на плазму, тромбоцитну масу, а цільна кров – відібрана за  групами.

Нагадуємо, прийом донорської крові триває, продовжуйте рятувати життя, приходьте в пункт забору крові в Сокирянську районну лікарню.