Допризовна молодь Сокирянщини традиційно взяла участь у змаганнях районної спартакіади

З нагоди відзначення  Дня Захисника України   та Дня українського козацтва на базі ОНЗ «Шебутинецький НВК» відбулися змагання районної спартакіади допризовної молоді. У перегонах взяли участь 33 учні 10-11 класів з 11-ти ЗЗСО району.

Програма змагань передбачалала 5 видів: стрільба з пневматичної гвинтівки; подолання смуги перешкод; біг на 100м; метання гранати; підтягування на перекладині.

Результати змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки: перше місце посіла команда Білоусівського НВК; срібло – за ЗОШ І-ІІІст. с. Василівка; третя позиція –  у Ломачинецького навчального закладу.

В особистому заліку перемогу здобув Мошак Олександр, учень ЗОШ І-ІІІст.с.Василівка, друге місце у Янчака Давида із Білоусівського НВК;
бронза – за Базелюком Олегом, представником Корманського НВК.
У «Смузі перешкод» першими фінішували учні Корманського НВК, за ними – вихованці Шебутинецького НВК, а третіми стали білоусівчани.

В особистому заліку місця розподілились таким чином: І місце – Якубина Руслан, учень Шебутинецького НВК; ІІ позиція – Денисов Денис, вихованець Корманського НВК; бронза – у Пержуна Романа, представника Шебутинецького навчального закладу.

Найшвидшими у змаганнях з бігу на 100 метрів стали представники команди Корманського НВК; ІІ місце – за Романковецькою гімназією;
бронзу виборов Михалківський НВК.

В особистому заліку перше місце  – у Федишина Анатолія та Базелюка Олега, учнів Корманського НВК; друга позиція – за Мельником Богданом та Пастушком Іваном, представниками  ОНЗ «Романковецька гімназія»; ІІІ місце завоював Янчак Давид, учень Білоусівського НВК.

Найкраще метали гранату спортсмени Корманського, Михалківського та Шебутинецького навчально-виховних комплексів, тож і призові місця розподілилися відповідно. А в особистому заліку перемогу здобув Боднар Микола,учень Селищанського НВК; ІІ місце – за Цурою Владиславом, вихованцем Корманського НВК; бронзу отримав Воронюк Артем із Михалківського НВК.

У змаганнях з підтягування на перекладині І місце посіла команда ЗОШ-І-ІІІст.с.Гвіздівці; ІІ позиція – Корманський НВК; бронза – Михалківський НВК.

В особистому заліку місця розподілились таким чином:
І місце – Дейкун Сергій, учень ЗОШ-ІІІст. с.Гвіздівці;срібло змагань – Дикий Ігор, Корманський НВК;ІІІ місце – Денисов Богдан (Шебутинецький НВК), Боднар Микола (Селищанський НВК), Харабара Дмитро (Михалківський НВК).

За підсумками усіх видів змагань почесне І місце посіла команда Корманського НВК (військовий керівник Олександр Кузь); ІІ – Білоусівський НВК (військовий керівник Павло Кузь); бронза змагань – за Михалківським НВК (військовий керівник Василь Романюк).

Відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації дякує адміністрації Шебутинецького НВК (директор – Галак Олена Василівна) за організацію проведення змагання допризовної молоді.