Дорожники філії «Сокирянський райавтодор» продовжують ремонтні роботи на автошляхах Сокирянщини
До настання несприятливих погодних умов, працівники філії «Сокирянський райавтодор» намагаються виконати більшу частину доведених завдань, а ми маємо можливість бачити результати їх праці в нових встановлених автопавільйонах, сучасній дорожній розмітці, облаштування водовідвідних канав та споруд тощо.
Зокрема, за інформацією начальника філії, наразі здійснено значну роботу з облаштування водовідведення на узбіччях автодоріг Сокирянського району, що дасть можливість забезпечити вільне стікання дощових та талих вод в осінньо – зимовий період, сприятиме збереженню дорожнього покриття та комфортнішого руху транспорту. Так, в межах передбаченого фінансування на експлуатаційне утримання по Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області, філією «Сокирянський райавтодор» ДП «Чернівецький облавтодор» здійснено роботи з відновлення експлуатаціних характеристик штучної споруди на автомобільній дорозі Р-63 /Н-03/ – Вартиківці – КПП «Сокиряни» (км.77+000), відновлення водовідвідних канав на автомобільній дорозі Т-26-12 /Р-63/ – станція Васкауци – Шишківці – КПП «Вашківці» з ліквідацією дикої порослі та чагарнику, планування узбіччя та вивезення нанесеного ґрунту. Здійснено капітальний ремонт водовідвідної азбестової труби штучної споруди в межах с.Шишківці шириною 15 м.п. В с. Коболчин на дорозі загального користування Р-63 відновлено водовідвідну канаву.
Завдяки нелегкій та щоденній праці працівників філії «Сокирянський райавтодор» жителі району мають новий автопавільйон на автомобільній дорозі Т-02-11 Вербовець – Новодністровськ – /Р-63/ (с.Ломачинці), а також оновлені сучасні дорожні розмітки в найбільш небезпечних місцях.
Паралельно дорожники проводять благоустрій узбіч та місць відпочинку людей. Звертаємося до всіх учасників дорожнього руху з повагою ставитися до праці робітників філії, не залишати за собою сміття та не викидати його на узбіччя та лінію відводу автомобільних доріг.
Джерело: Сокирянська РДА.