Дошкілля – основний період у житті кожної людини

Саме в цей час закладаються основи дбайливого ставлення до природи, зацікавлення навколишнім світом, відданості та шанування своєї Батьківщини. Крім цього, вихователі дитячих садочків закладають в кожній дитині зерно адекватного сприйняття світу, бережливого ставлення до свого здоров’я, навчають морально-етичним нормам та сприяють формуванню особистості. Людям цієї важливої професії потрібно бути вдячним за гарно вихованих діток, та їх терпіння та мудрість.

Дата Дня дошкілля в Україні в 2019 році припадає на 29 вересня.
Кожен колектив дитячого садочка має свої традиції святкування дня дошкілля. Але всі урочисті заходи мають одну мету – показати суспільству важливу роль виховання у формуванні світогляду та підкреслити значущість закладення основ для розвитку особистості. Батьки дізнаються багато корисного, що надає змогу разом з вихователями прищепити дітям навички поведінки у суспільстві, розробити план занять для вільного часу, щоб дитина могла не лише повноцінно відпочити, а й максимально пізнати світ.
Зазвичай садочки проводять Дні відкритих дверей, що надає змогу ознайомитися з життям дітей та правилами, які діють у певному закладі. Бажаючі можуть особисто оцінити рівень роботи вихователя та його досвід, відвідавши одне з відкритих занять.

Виставки дитячих робіт з пластиліну, глини, дарів природи й навіть прості малюнки надають уявлення про творчі здібності вихованців. Колажі з побуту дитячого садка показують як дитина проводить кожен день, чим займається, чого вчиться. Концерти, на яких діти розповідають вірші та співають пісень, стають справжньою насолодою для батьків, відкриваючи синів та дочок з нового боку.

З нагоди святкування  Дня дошкільного працівника в дошкільному підрозділу Ожівського НВК   було заплановано ряд заходів в період з 23 по 27 вересня 2019 р.

Попередньо, впродовж вересня,  в   групі раннього віку   проведені заняття-екскурсії «Мій дитячий садок», а група  молодшого,середнього та старшого дошкільного віку провела екскурсії за межі закладу «Вулиці, які ведуть до  дитячого садка» з метою ознайомлення дітей з будівлями, що знаходяться на  шляхах, що ведуть  до  дошкільного закладу.

26.09.2019 року  вихователем Кушнір Я.А. та керівником музичним   було організовано виставку дитячих малюнків «У дитячому садочку – як у барвистому віночку!», на якій представлені роботи дошкільнят старшо- середньої  групи, в яких вони з допомогою пензля,фарб, олівців   відобразили  своє бачення життя у дитячому садочку.

Для привітання колективу дошкільного закладу в садовому куточку оформлено стінгазету  бере участь у вихованні підростаючого покоління.

Вже традиційним у нашому садочку є завершення святкових заходів дитячою дискотекою, не винятком було і   свято «Наш садочок другий дім, нам жити весело у нім!», де найкращим подарунком для працівників та гостей були запальні дитячі танці та сміх  під гаслом «Країна Мрій».

Директор Ожівського НВК
ІВАННА ШЕВЧУК