Досвід, вміння, навики, знання і доброта – всіма талантами володіє медсестра
Screenshot_20180612-123840

Свято краси, таланту, фахової майстерності та спеціальних знань нещодавно відбулося у столиці нашого краю. У Палаці «Академічний», в Чернівцях, запалював, вражав та ще раз підтверджував важливість професії конкурс – «Краща медична сестра області-2018».

Помічників лікарів Сокирянщини на обласній сцені представляла Діана Пастушок, медична сестра поліклініки. Після двох етапів перевірки теоретичних знань і практичних умінь, учасниця демонструвала журі та численним глядачам свої таланти. На цьому етапі Діану підтримали її колеги – Аліна Янчак (старша медсестра акушерсько-гінекологічного відділення), Оля Пижівська (медсестра відділення анестезіології і реанімації), Мальвіна Серебрянська (старша медсестра фізіотерапевтичного відділення), Віта Ткач (палатна медсестра акушерсько-гінекологічного відділення) та Віка Маланчук (медсестра фізіотерапевтичного відділення). Дівчата продемонстрували запальний танок «У джазі медсестрички Сокирянщини». Своїм виступом Діана Пастушок та її команда підтримки підтвердили справедливість назви останнього етапу обласного конкурсу – «Талановита людина – талановита в усьому».

Адміністрація та працівники медичних закладів Сокирянського району щиро вітають Діанку із вдалим виступом на щорічному конкурсі «Краща медична сестра». Нехай запал до життя, роботи та творчості завжди жевріє у серці та надихає на нові здобутки і реалізацію задумів та планів.