Другий тур фіналу чемпіонату району з футболу подарував глядачам 12 феєричних голів
235528383

18 серпня відбулися матчі другого туру «фіналу чотирьох» чемпіонату Сокирянського району з футболу сезону 2019 року.

У Гвіздівцях ФСК «Вітрянка» та ФСК «Шебутинці» подарували глядачам гольову феєрію у вигляді восьми забитих голів. М’яч у ворота відправляли: Колеснік Максим, Калим Олександр та Пижівський Олександр з Вітрянки, Кушнір Володимир, Продан Олег з Шебутинців. Головний суддя матчу – Ткач Олег зафіксував перемогу з рахунком 5-3 на користь ФСК «Вітрянка».

У Сокирянах зустрічалися лідери цьогорічних перегонів за звання чемпіона району ФСК «Білоусівка» та шишковецька «Аура». Гра розпочалася з атак білоусівчан і вже на 9-ій хвилині їхні старання призвели до призначення одинадцятиметрового удару, який впевнено реалізував Геннадій Куляк, рахунок – 1:0. Гра перейшла в більш спокійне русло, команди обмінювалися контр випадами поки м’яч не отримав Кишка Владислав, який з 30-ти метрів пробив без шансів для воротаря. Гол – красень і рахунок – 1:1. Раділи футболісти «Аури» не довго, вже через кілька хвилин після розіграшу кутового, ударом головою, команду села Білоусівка вкотре виводить вперед Олійник Олег, на табло – 2:1.

У другому таймі ініціатива переходила від однієї команди до іншої і, здавалося, що матч так і закінчиться, але за дві хвилини до закінчення основного часу точним «пострілом» рахунок зрівняв Карбунарь Іван – 2:2.

Список кращих бомбардирів очолили Олійник Олег з Білоусівки та Колеснік Максим з Вітрянки, які мають по 19 забитих голів.

Перед останнім туром на звання чемпіона претендують три колективи, але як воно буде, – покаже гра. 23 серпня, в п’ятницю, відбудуться два останні поєдинки цьогорічного чемпіонату:

ФСК «Шебутинці» – «Аура» Шишківці;

ФСК «Білоусівка» – ФСК «Вітрянка».

Отож, запрошуємо в п’ятницю, 23 серпня, на центральний стадіон «Колос» всіх прихильників гри мільйонів. Футбольні баталії розпочнуться о 15:00. Подивитися буде на що! Приходь та підтримай своїх фаворитів!