Дружня родина волошківчан вражає талантами

У селі Волошкове відбувся  захід: «Родина – як зірка єдина» в рамках творчої естафети : «Від села до села»,  присвячений 28 річниці Незалежності України. З вітальним словом до присутніх звернулась секретар сільської ради – Людмила Василівна Гусар.  Свято розпочали наймолодші учасники НВК з літературно-музичною композицією : «Родина – як зірка єдина».

Під оплески присутніх на сцену виходила велика творча родина фольклорного колективу «Наддністряночка» з українськими жартівливими піснями: « Хочу на море», « Кум-зараза», «Черешенька».  Аматорський колектив «Мрія» подарував глядачам українські народні пісні «Перелаз», «Садочок». Солістами та вокалістами були: Віталіна Чабан, Микола Борщевський, Руслана Чорна, Василь Кузяк..  Глядачі мали також змогу переглянути одноактну виставу  «Жартівниця». Крім вистави були жартівливі сценки:  «Розмова по телефону», «На батьківських зборах». Не пошкодували  оплесків глядачі для жартівливого танцю «Вибір невістки». Родинне свято закінчилось піснею «Родина» у виконанні  Руслани Чорної. Ведучими дійства були – Гуйван Катерина та Головатюк Олег.

Хочу щиро подякувати усім учасникам свята . Велике спасибі також  вчителям молодших класів – Микитюк Лілі Сергіївні та Короташ Ангеліні Олександрівні.

 

Директор БНТД 

Лариса Миколаївна Морохай