Дволикість міської влади як рецепт для виживання

Усі ми відчуваємо страх… Хтось боїться собак, висоти чи мишей, а у когось проблема постає набагато серйознішою, адже є відчуття втрати влади, яка з часом стає занадто безмежною. І коли цей острах накриває людину з головою, та іде на будь-які вчинки, навіть на  ті, які є негідними та огидними.

Коли ми всі розуміємо, наскільки низько впала наша місцева влада, їх політиканство, інтриганство та дволикість перетворюються на елементарний фарс. Гучні заяви та гасла керівника ОТГ та його команди втрачають свій зміст, особливо тоді, коли у всьому детально розібратися  та згадати недалеке минуле.

Сьогодні пан Равлик спекулює злочинами колишнього президента та очільника Партії регіонів, приписуючи до них кого тільки завгодно. На дружніх меру сайтах, великим колективом міської ради кладуть клеймо на не угідних –  «регіонал». Чи то пам’ять у мера коротка, чи так зручніше – забувати своє минуле, але, як кажуть, із пісні слів не викинеш.

Політичну кар’єру Василя Равлика можна охарактеризувати одним словом – ПРИСТОСУВАНЕЦЬ. Вже ось 15 років бігає наш мер із партії в партію із надією вивудити собі хоч якусь користь. Так, у 2002 році він висувався на посаду Сокирянського міського голови від політсили – СДПУ(о). Вже у 2006 році Равлик став прихильником партії екологічного порятунку – «ЕКО+25». А коли вітри змін вивели на політичний олімп «Партію регіонів», побіг наш мер до вищих чиновників із проханнями та поклонами, бо дуже хотів знову стати  мером Сокирян.

Сьогодні колишній очільник районної організації «Партії регіонів» – Петро Ширінга згадує, як благав Василь Равлик прийняти його до лав так званих «регіоналів» і підтримати на виборах міського голови.

Так, у 2010 році Василю Степановичу офіційно вручили партійний квиток політсили, якою він сьогодні так часто спекулює. Не погребував прихилитися задля посади і перед тодішнім очільником області Михайлом Папієвим, який теж представляв «Партію регіонів».

Як знову ж таки у своєму інтерв’ю згадує Петро Ширінга, осередок партії зробив тоді все можливе, щоб Равлик став мером. Агітація проходила на високому рівні. А сьогодні, як каже колишній депутат обласної та районної рад,  Петро Олександрович, дивлячись на бездіяльність міської влади, дуже шкодує, що колись допоміг прийти до влади людині, яку крім власних інтересів та високого чину не цікавить більше нічого!

Забули про свої колишні політичні потуги і представники «команди Равлика». Нинішній заступник міського голови – Володимир Чорний у 2005 році був головою районної територіальної виборчої комісії. Здогадайтеся за чиїм поданням… Звичайно, тієї ж ненависної їм сьогодні Партії регіонів.

«Заплямувався» своєю приналежністю до партії, якою потикають іншим і начальник відділу архітектури, будівництва, ЖКГ та охорони довкілля Сокирянської міської ради – Анатолій Гаджула. У 2006 році він став членом Партії регіонів, яка підтримувала його на виборах міського голови.

Була прихильницею Януковича і Валентина Марівцан. У 2004 році вона працювали у районному виборчому штабі Віктора Федоровича, куди прилаштувала на «заробітки» майже всю свою сім’ю. А вже коли пані Марівцан зрозуміла, що її вибір не надто вдалий, почала відстоювати на Сокирянщині «помаранчеву ідею» та паплюжити своїх, ще вчорашніх соратників.

Тож як бачимо, у всіх є скелети у шафі. Тому коли вказувати іншим на їх огріхи варто згадати і про своє минуле, подумати та ОСМИСЛИТИ…