Дякуємо ! Така вчасна і необхідна ваша увага і допомога !

«Здійснюйте добро, поки ви існуєте» (Д.Дідро).

Більшість людей через повсякденні клопоти забувають про звичайне милосердя. Але все ще є ті, хто пам’ятає про те, що нашої турботи, допомоги і уваги потребують інші.

Днями за сприяння Сокирянської міського голови Козака В.В. терцентр отримав від депутата Сокирянської районної ради VII скликання, підприємця   м. Сокиряни Кулія Анатолія Васильовича  дуже важливублагодійну допомогу:  памперси для дорослих – 15 упаковок (270 шт.), сечоприймачі жіночі –        48 шт., сечоприймачі з фіксатором до ноги – 30 шт.

Територіальний центр соціального обслуговування надає соціальні послуги громадянам похилого віку та повнолітнім інвалідам відповідно до їх потреб через чотири структурних підрозділи. Всього охоплено соціальним обслуговуванням 2649 осіб. Тож вказані засоби гігієни завжди вкрай необхідні.

Одним з підрозділів є  відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.  Станом на 27.11.2020 року тут проживає 17 одиноких непрацездатних громадян на постійній основі. У відділенні  створені сприятливі умови для проживання підопічних. Вони забезпечені якісним медобслуговуванням, повноцінним 4-разовим харчуванням та належним доглядом за ними.  Вищевказана благодійна допомога   направлена у назване відділення ,  де  проживають люди похилого віку, в тому числі, й лежачі хворі.

Висловлюю щиро подяку нашим благодійникам та запрошую всіх бажаючих взяти участь у акції «Милосердя».

Директор   Н.Гановська