Дзюдоїсти Сокирянської ДЮСШ продовжують підкорювати спортивні олімпи
dzyudo

Команда дзюдоїстів Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи    днями взяла участь у Республіканському турнірі з боротьби дзюдо серед спортивних шкіл. До міста  Хинчешт (Молдова)  на чолі з тренером Федором Блинду випробувати татамі вирушили Стан Іванка, Гладкий Давид, Панько Максим, брати Лагодзінські Ігор та Вадим, Євань Костянтин, Урсатій Ілля, Маркевич Максим, Олійник Станіслав, Савчук Альберт, Степанов Євген  та Ярема Євген.

Господарі змагань гостинно зустріли українську делегацію дзюдоїстів.

У напруженому спортивному суперництві переможні поєдинки на татамі у своїх вагових категоріях показали Іванка  Стан та Костянтин Євань.

За підсумками змагань команда Сокирянської ДЮСШ посіла третє загальнокомандне місце та нагороджена Кубком і дипломами.

А вже пізніше збірна наймолодших дзюдоїстів  Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи взяла участь у відкритій першості Муровано-Куриловецького району з боротьби дзюдо серед юнаків 2010-2011 років народження та  дівчат 2006-2008 років народження.

Наші юні спортсмени вперше виступали на виїзних змаганнях наймолодшої вікової групи та випробовували у своїх вагових категоріях знання та силу боротьби на татамі, але,  на жаль,  завоювати юнакам перемогу не вдалося, на відміну від дівчат.

Кривоносова Єлизавета у своїй ваговій категорії (до 36 кг.) посіла друге місце, а Коваль Діана у цій же категорії виборола бронзу  –  дівчатка із села Грубна. У категорії до 40 кг. сокирянка Надія Федчишина посіла третє місце.  Спортсменок нагородили медалями та грамотами.

Тож вітаємо наших дівчат, а юнакам бажаємо не засмучуватися, а впевнено крокувати до нових перемог, попереду – багато змагань та турнірів  різних рівнів.