Є щире бажання – приносити радість тим, хто цього заслуговує!

У їх життєвий сад тихим шелестом прожитих мудрих років завітала тепла золота осінь невичерпної людської наснаги, віри та сподівання. Очі випромінюють глибокий спокій, а серце – вічно молоде, спрагле та відкрите. Саме такі гості сьогодні знову за щедрим та гостинним  столом територіального центру соціального обслуговування, який спільно із радою ветеранів організували справжнє свято для шанованих жителів Сокирянщини.

1 жовтня кожного року ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Слово «ветеран» для кожного з нас поважне і дорогоцінне з багатьох причин. По-перше, – це люди, які відстояли свободу і незалежність України в роки воєнних лихоліть, по-друге, – трударі всіх професій, які досягли поважного віку і передають свій безцінний досвід молодому поколінню, а по-третє, – пани та пані невичерпного оптимізму, потужної сили духу, зразок і гордість для всіх нас.

Тож не вистачало слів запрошеним гостям аби подякувати та вшанувати винуватців свята. Свої найкращі привітання адресував усім присутнім представник обласної ради ветеранів Віктор Ярощук. Відтак нагородив відзнакою «Почесний ветеран України» Ніну Бурдинюк та голів первинних ветеранських організацій, всім подарував своє авторське видання.

Від імені районного керівництва ветеранів привітали в.о. голови Сокирянської РДА Андрій Маркевич, заступник голови районної ради Олексій Бойко та директор терцентру Наталія Гановська.

Андрій Миколайович зауважив, що йому дуже приємно перебувати серед таких поважних та шанованих людей. Подякував за невтомну працю, відбудову нашого району.

Від імені Сокирянської районної ради та її голови Василя Васильовича Козака усім подякував Олексій Сергійович. Побажав усім міцного здоров’я та нескінченного оптимізму.

Від імені організаторів свята Наталя Миколаївна побажала всім гарного настрою, приємної гостини у стінах терцентру та дружнього спілкування. Ніна Олексіївна у вітальному слові попросила у долі всім міцного здоров’я та поваги від людей.

Приємним моментом стало нагородження первинних ветеранських організацій спільними подяками Сокирянських райдержадміністрації та районної ради.

Продовжили свято аматори славного хору «Доля». Подарували гостям неймовірно щирі та душевні пісні про життя, Україну та рідну Сокирянщину. Учасники пісенного колективу – люди поважного віку, тому своїм прикладом наочно показують, якою може бути старість. Веселою, запальною, задушевною і спокійною, щирою і теплою,із піснями та танцями…

Відтак усіх запросили до гостинного святкового столу, де працівники терцентру частували усіх присутніх смачними стравами та напоями.

Позитивні емоції та гарний настрій супроводжували винуватців та гостей свята. Ще довго лунали гарні пісні та дружні жарти. Споглядаючи цю картину, ти ще раз переконуєшся, що старість, –  вона тільки на сторінках паспорта, а справжня молодість – в душі. У цих людей можна запозичити щирість, душевність, теплоту сердець та оптимізм. А їх життєва мудрість – у літах чесної праці, творенні добра і бажання приносити радість!

 

Анастасія ДОБРОВОЛЬСЬКА