Електронна петиція громадських активістів про придбання сміттєвоза набрала необхідну кількість голосів
62387649_447494022703053_9201759538083004416_o

Значно раніше передбаченого місячного терміну жителі міста Сокиряни зібрали необхідну кількість підписів під електронною петицією громадської організації «Сокиряни-Відродження» про необхідність придбання нового сміттєвоза для комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій», про це на своїй сторінці в мережі Фесбук повідомив Ростислав Бузило.

Журналісти вже неодноразово висвітлювали проблему утилізації твердих побутових відходів за допомогою «раритетного газончика», який постійно виходить з ладу. Втім, Сокирянський міський голова вперто не бажає визнавати свою помилку, адже за його ініціативи було придбано це чудо техніки, і годує черговими обіцянками про виділення державою коштів на придбання дороговартісної спецтехніки для ОТГ.  Тож  поки мільйони з міської ради їдуть направо і наліво, комунальники руками вибирають непотріб зі сміттєвих баків.

За словами голови громадської організації «Сокиряни-Відродження» Ростислава Бузила,  електронна петиція найближчим часом має бути розглянута депутатами Сокирянської міської ради. Відтак активісти надіються, що цього разу обранці об’єднаної громади прислухаються до волі своїх виборців, а не будуть йти на поводу у Равлика. Настав час визначатись, з ким ви,  шановні депутати,  з народом,  чи з особами, які підозрюються у скоєнні кримінальних правопорушень – зазначив Ростислав Олександрович.