Енергетики Сокирянщини приймали вітання

Сьогодні, з професійним святом – Днем енергетика колектив Сокирянського РЕМу привітали голова районної державної адміністрації Петро Бескупський, голова районної ради Василь Козак та представник ПрАТ «Чернівціобленерго» Зоряна Гуменюк.

Як зазначив в своєму вітальному слові Петро Бескупський невеликий колектив досвідчених, технічно грамотних та самовідданих енергетиків Сокирянського РЕМу утримує весь енергетичний комплекс району.Він привітав присутніх з наступаючими новорічно – різдвяними святами побажав радості і миру. Голова районної ради Василь Козак подякувавпрацівникам та ветеранам підприємства за щоденну клопітку, а часом і небезпечну працютапобажавупевненості у своїх силах, ніколи не зупинятися на досягнутому та завжди прагнути до кращого.

З нагоди свята кращих працівників Сокирянського РЕМу відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради і грошовими винагородами.  А Зоряна Гуменюк, окрім грамот вручила начальнику  Сокирянського РЕМу  Івану Рибаку «Медаль за доблесну працю та особистий внесок». Медалі «Ветеран праці» отримали ще двоє працівників РЕМу.