Флешмоб «Я – дитина і Я маю право»

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

В рамках проведення в районі заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, колективом Сокирянської районної дитячої бібліотеки ініційовано проведення флешмобу «Я – дитина і Я маю право», який активно підтримали юні читачі.

Як зазначають організатори заходу, метою флешмобу є не просто популяризація серед дітей знань про їх права у різних сферах життя у форматі: дорослі – дітям. Основним завданням акції є викликати у підростаючого покоління інтерес до цієї теми, а також навчити доносити ці ідеї до своїх однолітків.