Фортуна? Лотерея???… Гральному бізнесу – жорсткий заслін!

Уряд України виключив можливість розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей та почав масову боротьбу з їх незаконним проявом.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук дав доручення Нацполіції відсьогодні почати масову перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. А ДПС організувати перевірки ліцензій всіх так званих «державних лотерей».

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що гральні заклади мають бути закриті вже сьогодні, 20 грудня, повідомля прес-служба МВС.

Тож активну роботу  негайно розпочали правоохоронці Сокирянського району. Сьогодні спільно з представниками податкової служби та органів місцевого самоврядування поліцейські перевірили всі подібні «лотерейні заклади» у місті Сокиряни та у селі Білоусівка.

На момент прибуття правоохоронців всі приміщення були зачинені. Тож поліцейські з’ясовують всі деталі розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей. Із власниками приміщень, де розміщуються гральні зали проведено роз’яснювальну бесіду, в ході якої було наголошено, що останнім терміново необхідно позбутися рекламних написів на фасадах приміщень та розірвати договори оренди із особами, що організовують гральний бізнес під виглядом лотерей.

Ситуація – на контролі правоохоронних органів! Це питання буде регулюватися спеціальним законом, який наразі розглядається та буде прийнятий Верховною Радою.