Хай яскраво засяють куполи ще одного православного храму в Сокирянах! Допомога кожного – це внесок у спасіння душі, наша дорога до Бога!
info-563x350

Велика Богоугодна справа розпочата  у  нашому місті!  На кошти меценатів і благодійників з Божої милості буде відновлено церковну споруду на вулиці Стуса, 2К.

Адже церква – невід’ємна частина нашого життя. Сюди ми йдемо з усіма бідами, проблемами, болями і тривогами, тут відчуваємо справжню радість і свято, божу милість і благословіння… Стати учасником громадської важливої справи можна, зателефонувавши за номером  0987770202

Будується Церква із тим задумом, що покликана являти модель Всесвіту гармонійного, позбавленого зла і гріха. Кожний Божий храм посвячений на честь того чи іншого святого, і цей святий покровитель вважається господарем святині.  Ще одна церква в Сокирянах матиме покровительство святого Іллі-пророка, до якого ми так часто звертаємось у молитвах.  Адже Ілля Пророк – відомий чудотворець, який прославився своєю непохитною вірою в Господа і дивовижним даром передбачати майбутнє. У всі часи люди не тільки шанували, але і побоювалися святого, вважаючи, що він може не тільки допомагати, але і карати грішників за їх злодіяння.  Молитви святому Іллі Пророку про допомогу звучакть і в часи посухи.

Уже виготовлено всі документи на земельну ділянку, зареєстрована церковна громада, триває збір коштів.

У житті кожної людини трапляються моменти, коли просто необхідна додаткова допомога. Віруючі вважають, що в скрутні хвилини Вищі сили завжди готові відгукнутися на наші прохання.  То ж спільно  відновимо ще один храм. Допомога кожного – важлива. Всі консультації за номером телефона – 0987770202

Пожертвувати кошти на зведення храму можна перерахувавши  їх на картку Приватбанку 5169 3305 1441 6616

Нехай Господь благословляє всіх Вас, Ваші родини та посилає довгі-довгі роки життя.

Многая літ всій громаді!