Гармонія душі – шлях до довголіття!

З нагоди святкування Міжнародного Дня людей похилого віку та ветеранів, за ініціативи голови ветеранської організації села Василівка,  Москалюк Катерини Дмитрівни   у  Василівському Будинку культури в неділю, 30 вересня,

під гаслом «Гармонія душі – шлях до довголіття!» відбулася урочиста  зустріч василівських та розкопинських  односельчан , які перебувають на заслуженому відпочинку. Для проведення цього свята виконком сільської ради підготував вітальні листівки-запрошення, які  були  вручені через листонош  кожному пенсіонеру села.  В свою чергу,   з матеріальною допомогою відгукнулися місцеві керівники агроформувань –  Коваль Микола Васильович ( ТзОВ « Зелена нива»), Мікірін Іван Миколайович ( ТзОВ « Василівське»), Рябий Алік Степанович (ТОВ «Рост-Р»). За надані кошти представниками оргкомітету були закуплені продукти та напої для святкового столу.

В обідню пору попарно та колективно зібрався гурт біля старого сільського клубу. Розмови точилися на різну тематику, адже наші ветерани давно такою ватагою не збиралися. За запрошенням директора Будинку культури Шостака Миколи Петровича всі присутні учасники свята розмістилися за святковими столами. Приємно відмітити,  що на цю подію відгукнулася майже третина пенсіонерів.

Початком свята був виступ голови ветеранської організації села Василівка – Москалюк К.Д. яка привітала присутніх колег з  нагоди  Дня вшанування знаних ветеранів та висловила свої побажання. Продовжили урочистості святковим концертом Народного колективу « Веселі бабусі» з тематичними піснями  часів молодості присутніх.

Деякі пісні співали всім залом. З оплесками були прийняті веселі гуморески у виконанні Мегери Петра Івановича .

Сільський голова Зелений Анатолій Васильович, привітавши односельчан, нагадав трудові дороги окремих ветеранів та їх досягнення. Також привітав листівками присутніх ювілярів з Днем народження, вручив ювілейні медалі

« Молодий пенсіонер -2018» тим, хто на днях стане в ряди ветеранів. Кульмінацією було привітання та нагородження «молодої» пари,  подружжя Мікірінів Івана Олександровича та Олени Іллївни, які спільно прожили 60 років, виростивши трьох дітей, внуків та правнуків і днями святкували «діамантове» весілля.

Години зустрічі пролетіли швидко. Учасники свята ще довго спілкувалися уже на вулиці, обговорюючи яким би вони хотіли бачити таке свято в наступному році.

 

Соціальний працівник Василівської сільської ради – Дудник Юлія Миколаївна.