Герої у нашому серці

Цими днями минає сім років, як на Майдані Незалежності в Києві під час протестних акцій сталися найбільш драматичні події, що призвели до загибелі понад ста людей-патріотів України. Вони пожертвували своїм життям за краще майбутнє України. Щоб вшанувати пам’ять Героїв, 19 лютого 2021 року у Михалківському ліцеї відбувся захід-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Класний керівник 5 класу Гуйчук Л. М. підготувала відкритий виховний захід. Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки. Сьогодні ми вшановуємо

відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини,

європейське майбутнє України. Ці люди – символ громадянської відваги та сили духу нашого народу – таким був лейтмотив виховного заходу. Діти переглянули документальні відео про Героїв Небесної Сотні, продекламували та інсценізували зворушливі вірші про ті трагічні події.

У Революції Гідності і подіях на Майдані значну роль відіграла молодь.

Тому особливу увагу на заході було приділено юним героям – 10 юним ангелам. Присутні хвилиною мовчання згадали кожного Героя Небесної Сотні, схиливши голови в тихій молитві за їхні душі.

Також у ліцеї учні долучилися до тихої акції «Ангели пам’яті» – 2021, яка проходить сьогодні в Україні та в українських громадах за кордоном, традиційно розвісили на деревах паперових ангелів. Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірок на українському небосхилі, сотня героїв! Ще не скоро висохнуть сльози матерів, які втратили своїх Героїв. Оплакує Героїв Небесної сотні вся українська спільнота. Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну. Пам’ятати й розповідати про них. На прикладі Героїв Небесної Сотні виховуються наступні покоління.

Романюк Ю.В., заступник директора з виховної роботи Михалківського ліцею