Гімн мужності та патріотизму – діалог поколінь у райбібліотеці

14 жовтня Україна буде відзначати триєдине свято – Свято Покрови, День українського козацтва і День захисника України.

Напередодні цих подій  у  приміщенні Сокирянської центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання читацького клубу «Меридіан» у формі години історичного календаря «Від козацької шаблі – до бойової ракети» за участі учнів 10-го класу Сокирянської гімназії (кл. кер. Швець Світлана Іванівна), бібліотечних працівників та гостей заходу: майора, командира в/ч А 7220, учасника ООС Вулковського Олександра Гелярійовича та старшого прапорщика, учасника ООС Хохуляка Віталія Васильовича.

Ведуча заходу, провідний бібліотекар Людмила Тимчук, зазирнула до сторінок історії та згадала про звитягу предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність. А гості заходу Олександр Гелярійович та Віталій Васильович повідали присутнім про сьогоднішню нелегку військову службу у Збройних Силах України, наголосили про святий та почесний обов’язок юнаків служити в армії, боронити незалежність України, берегти мир і спокій, бути патріотами своєї Батьківщини. Також вони відповіли на численні запитання.

Учасники заходу  у хвилині мовчання схилили низько голови перед пам’яттю і подвигом славних синів України –   доблесних воїнів-визволителів у роки Другої Світової війни, героїв Небесної Сотні і героїв операції об’єднаних сил, а також нашого земляка Степана Загребельного.

Ця зустріч не залишила байдужими нікого. Всі присутні мали можливість переглянути книжково-ілюстративну виставку «Величне ім’я – Вітчизни захисник». Мультимедійне оформлення забезпечив бібліотекар Євген Гончар.

Директор Сокирянської ЦБС

Верега В.І.