ГОЛОСУЙТЕ ЗА ЛОМАЧИНЦІ!!!
Print

Вчора стартував фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». Гордісно і радісно, що нашу Сокирянщину представляє мальовниче село, яке купається в теплих водах Дністра – Ломачинці. На крутому березі Дністра, з висоти місцевої гострої скелі, що розриває хмари, легко уявити Сарматське море, яке розливалося тут мільйони років тому. Ломачинці, каже автор проекту, — одне з багатих сіл Бессарабії. Навколо в усьому – масштаб і глибина: потужності Дністровської ГАЕС з водосховищем, давній скельний монастир, величезні площі під молодими садами.

Онлайн-голосування триває на сайті AgroPortal.ua . Свої голоси за рідні Ломачинці ви зможете віддати до 16 серпня включно. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня у День Незалежності України на сайтіAgroPortal.ua буде оголошено переможців.