Голова організації журналістів Сокирянщини та Новодністровська Ростилав Бузило взяв участь у масштабній економічній події року

У перших днях листопада  на Арені-Львів відбувся  XVIII Міжнародний економічний форум, який об’єднав представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону.  Цьогорічний девіз  форуму – «Львівщина – хаб можливостей!»

До складу малочисельної делегації Національної спілки журналістів України було включено і голову об’єднаної первинної організації НСЖУ Сокирянського району і  міста Новодністровськ Ростислава Олександровича Бузило.

«Економічний форум – це підтвердження сили, непереможності та успішності нашої держави України. Традиційно Львівщина, яка за останні 3 роки стала центром розвитку  науки, технологій, інновацій, промислового виробництва, в індустріальній та економічній сферах представила свої досягнення зазначив у вітальному слові Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Впродовж двох днів тривав  форум, учасники обговорювали перспективи нової промислової політики України, монетарну політику, як фінансову базу індустріалізації, експортну стратегію Львівщини та нові можливості і переваги краю і держави у напрямку високотехнологічних інвестицій.

Приблизно сотня компаній із Луганської  та Донецької областей презентували  свою продукцію та діяльність на виставкових стендах. Це сільськогосподарські товари, одяг, ековироби, IT-технології та інше. Презентацію своєї діяльності підприємці зі Сходу України поєднали із можливістю проведення ділових переговорів пошуку партнерів та клієнтів з Заходу України, Польщі та інших країн ЄС, і встановлення нових ділових та комерційних відносин.