Голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк та голова районної ради Василь Козак спільно з відділом освіти вітають школярів, їх батьків та педагогів із закінченням навчального року (ВІДЕО)
b9de06f88eef8d05d60abb40c722001a-630x420

Дорогі школярі, шановні педагоги та батьки!

Ось і завершився 2019 – 2020 навчальний рік. Для багатьох – це ще один шкільний рік, а для випускників особливий і такий незвичний та пам’ятний. Тож насамперед звертаємося до вас, дорогі випускники. По – іншому сьогодні для вас продзвенить останній шкільний дзвоник: без святкових лінійок, традиційних кульок та масових привітань. Та це не привід перейматися та переживати! Ви вже дорослі і з гідністю витримаєте перший серйозний виклик часу. Сьогодні ви перетинаєте межу між дитинством і дорослим життям. Ви назавжди прощаєтеся зі школою, але, впевнені, шкільні роки світлим променем залишаться у вашій пам’яті. Тепер важливо не розгубитися, сміливо йти вперед. Вам під силу великі звершення! Тож доброї і щедрої долі в дорослому самостійному житті!

Хвилюючі почуття також переповнюють всіх школярів – в цьогорічних умовах ви навчилися цінувати живе спілкування, роботу вчителів, пізнали нові методи навчання і стали дорослішими. Здійснення мрій вам!
Хочеться щиро подякувати педагогам. Вчительська дорога нелегка і ми всі зрозуміли наскільки ваша праця незамінна. Здоров’я, сили та натхнення!

Особливий цей день і для батьків, зокрема випускників. Ви раділи успіхам своїх дітей та переймалися невдачами. Ви і надалі залишаєтеся для них опорою та підтримкою. Зичимо вам, шановні батьки, добра й благополуччя, доброго здоров’я, віри і впевненості у завтрашньому дні.

Дорогі жителі Сокирянщини! Нехай здійсняться всі задуми, а найзаповітніші мрії втіляться у життя!