Докерувались …. у Сокирянах, неначе в Росії, благають «царя» врятувати від фекалій

Попри широкий розголос проблеми з нечистотами у Сокирянах, ніхто її вирішувати не спішить, принаймні, так стверджують жителі  всім відомого багатоквартирного будинку  2а по вулиці Ярослава Мудрого. Більше того, коментуючи  інформацію, сокирянці наводили приклади подібних ситуацій і у інших багатоповерхівках.

Після розповсюдження відео журналістами у соціальних мережах, фекалії комунальники просто відкачали. А от ремонту водовідвідних мереж, скоріш за все,  сокирянцям прийдеться почекати. Для Сокирянського міського голови, на нашу думку,  важливіші проекти, на яких можна добряче заробити, як то багатомільйонні замовлення з реконструкції міського парку, спортивного майданчика, чи навіть будівництва кладовища, а тут… І чого це всі вчепились до нашого орденоносного і шабледарного мера? Це не той рівень, він глобально мислить і вирішує проблеми набагато важливіші….

Наразі мешканці будинку 2а направили звернення нікчемному меру, керівнику комунальної служби  та начальнику Управління Держпродспоживслужби на Сокирянщині  Івану Лисому лист з вимогою  замінити каналізаційні мережі. Дожились і докерувались…. Царю, батюшка Равлику, зійди з Олімпа і подивися на нас грішних.

001