Головою Сокирянської районної ради обрано Козака Василя Васильовича

У понеділок, 3 листопада, 20 депутатів райради заявиили про негайне скликання позачергової сесії районної ради . Серед питань, запропонованих підписантами звернення, – вибори голови Сокирянської районної ради. Заступник голови районної ради скликав позачергову сесію. Не згідні з порядком денним 4 обранців громади району покинули сесійну залу.

Відтак, відповідно до регламенту Сокирянської районної ради та вимог діючого законодавства, таємним голосуванням депутати Сокирянської райради, попередньо обговоривши кандидатури претендентів, обрали головою представницької гілки влади району Козака Василя Васильовича. За нього проголосувало тридцять з тридцяти депутатів, що брали участь у таємному голосуванні.

Також на позачерговому засіданні районної ради депутати погодили призначення директорів загальноосвітніх навчальних закладів сіл Гвіздівці та Коболчин, заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольги Дмитрівни Чорної, внесли зміни до районного бюджету 2014 року та затвердили розміри адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 2 =