Господарюй на щастя, на добро! На Сокирянщині хлопець, що був позбавлений батьківського піклування, став щасливим власником житла (ВІДЕО)

Власний будинок, господарство, земельна ділянка тепер тішитимуть та зігріватимуть душу нашому юному земляку, уродженцю села Гвіздівці. Сьогодні Олег Видиш став щасливим власником житла, яке придбали за рахунок субвенції із державного бюджету.

Наразі Олегу 22 роки. Це гарний юнак, цілеспрямований, який має бажання стати успішним у житті. Але, на жаль, не має справжньої підтримки від найрідніших людей – батьків. З 2013 року хлопець перебував на квартирному обліку і вже зараз, на порозі новорічних свят, отримав найбажаніший та найочікуваніший подарунок – власний дім.

Із бюджету було направлено 340 тисяч гривень, підходяще господарство теж знайшлося – у Сокирянах, по вул. О.Бондаря. Варто зазначити, що будинок у хорошому стані, загальна площа – більше 52 кв.м., є три кімнати, кухня та коридор, меблі, є водо- та газопостачання, господарські споруди та земельна ділянка. За сприяння районної влади, управління соціального захисту та служби у справах дітей будинок облаштували всім необхідним – речами щоденного вжитку, продуктовими запасами, телевізором, пральною машиною.

Відтак сьогодні на порозі власного куточка Олега Видиша зустріли із хлібом та сіллю, а він,  у свою чергу,  розчулений та схвильований подякував усім за увагу, підтримку та допомогу. І на правах господар запросив усіх до оселі – на новосілля.

Гості привітали юнака, побажали гарно хазяювати, створити сім’ю, щоб нова оселя наповнилася сміхом маленьких діток. Голова районної ради Василь Козак особисто звернувся до керівництва лісгоспу із проханням надати  Олегу Видишу допомогу твердим паливом, а також пообіцяв, що у найближчий час хлопцю підключать інтернет.

Гості розійшлися, а вдячний та окрилений Олег Видиш залишився у власному домі. Сподіваємося, що ця подія стане для нього щасливим квитком у гарне та світле майбутнє!