Хотинські боксери відзначилися на змаганнях у Чернівцях
jyYSq5hz61mOeKndTqEl.r695x430

Минулої суботи відбувся відкритий кубок ОДЮСШ ЧОО ФСТ «Спартак» з боксу. До Чернівців з‘їхалися майже 60 учасників з Буковини.

Хотинський район представляли юні вихованці тренера Андрія Наймора. Незважаючи на те, що окремі боксери брали участь у турнірі вперше, вони показали достойні результати. Про це повідомляють Хотинські вісті.

– Іван Майданський 2007 р. н. у ваговій категорії до 30 кг провів свій перший офіційний бій, – розповідає А. Наймор. – Він показав себе цілеспрямованим спортсменом, який не боявся рингу і гідно боровся із суперником. І хоча у підсумку виборов лише друге місце, однак для нього участь у турнірі – неоціненний досвід.

Дуже гарні результати у братів Богдана (2006 р. н., до 34 кг) і Стаса (2003 р. н., до 47 кг) Трофіменків. Вони обидва вибороли перші місця у своїх вагових категоріях, а Стас навіть отримав диплом за кращу техніку на турнірі. Виступили також Артем Федосенко (2002 р. н., до 60 кг) і Денис Романюк (2003 р. н., до 70 кг), однак фортуна була не на їхньому боці.

Нині боксери готуються до нового турніру, який має відбутися в Кам‘янці-Подільському.