Хотинські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

15 вересня з нагоди святкування 1017-тої річниці Дня міста Хотин рятувальники Хотинщини зорганізували для жителів та гостей міста пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Цікаві атракції працівники Служби порятунку влаштували як для дорослих, так і для малечі. Зокрема, разом з вогнеборцями дітки в ігровій формі вивчали правила безпеки життєдіяльності та, як діяти у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій, розфарбовували розмальовки та гіпсові фігурки на пожежну тематику. Окрім цього, малеча залюбки фотографувалася у спеціальній рятувальній фотозоні. Не оминули увагою дітки й пожежний автомобіль та його спеціальне обладнання, про яке із задоволенням розповідали рятувальники. Відчути себе справжнім вогнеборцем цього дня міг кожний охочий.

Опісля майстер-класу від працівників Служби порятунку, як ліквідовувати загорання в автомобілі, усі учасники дійства могли подати воду з пожежного ствола. Хотинчани та гості міста мали можливість також одягнути на себе бойовий одяг рятувальника, апарат захисту органів дихання і зору, а ще – попрацювати з гідравлічними ножицями для розрізання металу та іншим спорядженням, яке щодня у своїй роботі використовують рятувальники.

 

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області