Хотинські рятувальники провели інструктажі із працівниками медичних установ

Щоб запобігти випадкам пожеж у місцях масового перебування людей, де їх виникнення особливо небезпечне тим, що у такому разі вогонь становить загрозу життю одночасно багатьом людям, 9 жовтня працівники Хотинського районного відділу Управління зустрілися із працівниками психоневрологічного будинку-інтернату міста Хотин. Для трудового колективу установи рятувальники провели інструктаж на тему пожежної безпеки,а також організували практичні заняття для медиків.

Оскільки в установі на постійному утриманні перебувають майже 200 осіб похилого віку та людей з обмеженими можливостями, на початку зустрічі рятувальники приділили особливу увагу навчанню персоналу правильних дій на випадок пожежі в будинку-інтернаті. Зокрема, вогнеборці вказали медпрацівникам, як правильно проводити евакуацію з приміщення, яких заходів слід вжити у першу чергу, а також навчили персонал установи користуватися первинними засобами пожежогасіння. Рятувальники наголосили, що за їх допомогою можна ліквідувати загорання на ранній стадії, тому вогнеборці продемонстрували працівникам лікарні вогнегасники, розповіли принципи їх дії та особливості будови.

Фахівці довели до присутніх статистику виникнення пожеж в області від початку року, пояснили, які причини найчастіше призводять до загорань, нагадали правила безпеки, яких слід дотримуватися, щоб уникнути пожежі, розповіли, чим особливо загрозливе виникнення пожежі у лікувальних закладах. Окрім цього, присутніх навчили правильних дій на випадок пожежі у лікарні.

Аби закріпити здобуті знання на практиці, на завершення інструктажів фахівці Управління організували навчання для лікарів. Під контролем рятувальників медичні працівники вчилися ліквідовувати умовну пожежу за допомогою вогнегасників.

 

Хотинський районний відділ

Управління ДСНС України у Чернівецькій області