Храми – це наша історія

День Хрещення Київської Руси-України – це державна пам’ятна дата на честь Хрещення Русі, це свято буде відзначати вся Україна 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Долучилися до цього святкування і працівники Сокирянської центральної районної бібліотеки у стінах якої був проведений історичний екскурс “Духовні святині нашого народу”.

Присутні заходу з захопленням слухали ведучу – бібліотекаря Вікторію Урсатій, яка доторкнулася до великих джерел духовності, повідала про історію виникнення храмів на території України та нашого краю, а також наголосила, що сучасний розвиток нашої держави неможливий без відродження коренів історії, державних традицій та духовності народу і що тільки у пам’яті, духовній культурі та національній гордості людина зростає.

Своїми враженнями про перебування в духовних святинях України і не тільки, поділилися учасники історичного екскурсу – активні читачі бібліотеки, поціновувачі книги і духовності Галина Будняк та Володимир Скибінський.

Присутні мали можливість ознайомитись з розширеною книжково-ілюстративною виставкою “Моя православна Україна”.